fbpx
LISTEK4
ola_dob5_1

MIŁO CIĘ POZNAĆ

Tu Ola. Drobna, z roztrzepaną fryzurą i wyłupiastymi oczami. Mimo złudnego wrażenia, twardo stąpająca po ziemi, sięgając po swoje marzenia. Podobno często bujam w obłokach i uciekam w dziecięcy świat. Nie przeszkadza mi to, bo chętnie ciesze się z błahych rzeczy. Wielu z Was kojarzy mnie z blogiem Apetyczne Wnętrze (o tutaj). Przez kilka ostatnich lat pracowałam nad swoim stylem i szukałam ścieżki, którą chcę podążać. Dziś już wiem, w jakim kierunku zmierzam i co chcę sobą reprezentować. W ten sposób jeszcze mocniej, chcę podzielić się z Wami doświadczeniami i zaprosić w świat mojej bajki … tu, do O.LALA.

O mnie Copy
LISTEK3
LISTEK3
LISTEK3
LISTEK3

O.LALA DESIGNS  od 2018 roku jestem założycielką marki O.LALA, która skupia się na projektowaniu przedmiotów codziennego i domowego użytku. Chcę dzielić się z Wami rozwiązaniami na ścianę czy pustą półkę w naszym domu. To przedmioty codziennego użytku, które pomogą Ci nadać nastrój, uzupełnić pustą przestrzeń czy też pomogą w codziennych domowych czynnościach i sprawią, że będą one magiczną zabawą, a nie obowiązkiem. 

*wszystkie przedmioty są produkowane w Polsce we wzorach mojego autorstwa.

O.LALA STUDIO  to butik kreatywny, który zajmuje się kształtowaniem świata małych marek i wydarzeń.  Uwielbiam słuchać historii ludzi kreatywnych, obserwować ich małe rozwijające się marki i pomagać w ich kształtowaniu. To mój świat! To miejsce, gdzie mogę spełnić Twoje życzenia i spersonalizować Twoją markę (logo, wizytówka, strona internetowa, blog, itd.) lub wydarzenie (zaproszenie, menu, etykiety itp.). Więcej informacji i portfolio realizacji, znajdziesz TUTAJ