fbpx
prezent_1

Prezentownik znajdź pomysł na prezent dla swojej babci i dziadka

opowiem Wam dziś o moich babciach, a nuż zainspiruję Was jakimś pomysłem na prezent …

olaladesigns_ilustrowana_porcelana_18

Mam to szczęście, że wychowałam się z dwoma babciami i dwoma dziadkami. Jedni z nich żyją do dziś i cieszę się, że Bąbel może ich poznać … Drugich, coraz częściej wspominam, nie tylko oglądając zdjęcia, ale przypominając sobie różne sytuacje z dzieciństwa … 

prezent_1

„kubek ma idealne ucho, mogą je chwycić nawet moje grube dłonie”

olaladesigns_kubek_bajkowy_24

kubek dla dziadka, kubek dla babci

odmieniona codzienność

co kilka lat kupuję dziadkom kubek… Lubią dostawać nowe kubki, staram się ich za każdym razem zaskoczyć nowym modelem. Za każdym razem dostają inny model, ale każdy jest odpowiednio ukształtowany, aby mogli je z łatwością chwycić. 

>>>  zobacz propozycje

koc lub kapcie

ciepło nie tylko w zimowe dni

koc, to taka magiczna rzecz, która nie tylko ogrzeje, ale także przytuli. Podobnie kapcie… czy Wasze babcie często zmieniają kapcie? ja gdy ostatnio kupiłam dziadkom kapcie, byli tak uradowani, a jednocześnie zaskoczeni, że wpadłam na taki pomysł. Miękkie, nowiutkie i puszyste w środku kapcie, stały się prezentem jak strzał w 10-tkę!

olala_kubekgorski_5
szkic_gwiazdy2
szkic_las2

„pamiętam, jak mroźną zimą rozlewaliśmy wodę przed domem i ubieraliśmy łyżwy …”

 • WARIANT 1 - minimalnie / 100 zł

  WARIANT 1 - minimalnie / 100 zł

  + rysunek domku dopasowanego do Waszych wyobrażeń + wokół domku pojawiają się detale, które charakteryzują Was / jego mieszkańców
 • WARIANT 2 - z cytatem / 100 zł

  WARIANT 2 - z cytatem / 100 zł

  + rysunek domku dopasowanego do Waszych wyobrażeń + wokół domku pojawiają się detale, które charakteryzują Was / jego mieszkańców + cytat, który może być Waszym mottem życiowym lub mantrą. Cytat możemy ustalić wspólnie lub możecie go wysłać w wiadomości z zamówieniem
 • WARIANT 3 - z tłem / 160 zł

  WARIANT 3 - z tłem / 160 zł

  + rysunek domku dopasowanego do Waszych wyobrażeń + wokół domku pojawiają się detale, które charakteryzują Was / jego mieszkańców + graficzne tło, które tworzy głębię obrazu lub tło np. w formie gąszczu roślin

personalizowana ilustracja domu z dzieciństwa

obudzić wspomnienia

Innym prezentem, który chętnie by przyjęła moja babcia, byłaby ilustracja przedstawiająca jej dom rodzinny. Słyszałam o nim nie jedną historię! Szczególnie w starszych latach, osoby starsze bardzo chętnie wspominają swoje młode lata. Dom mojej babci to magiczne miejsce, obecnie to muzeum regionalne w jednej z górskich miejscowości. 

puzzle

fitness dla umysłu

babcia, z pewnością ułożyłaby nasze puzzle! Na dzień babci z chęcią przyjęła by kubek i do tego książkę JOLEK lub krzyżówek do rozwiązywania przy ulubionej herbatce. 

>>>  zobacz

olaladesigns_puzzle_prezent_3
szkic_las2
szkic_las2
prezent_1

poszewki

przytul …

moja babcia, podobnie jak koce, uwielbia dostawać ode mnie poszewki na poduszki. Dlaczego? mówi mi wtedy, że gdy kładzie się na poduszce lub przytula koc, wydaje się jej, że przytula mnie. 

>>>  zobacz propozycje

olaladesigns_PP_ule8k

talerze

wspomnienia w talerzu

może nie każda babcia ma kolekcję filiżanek, ale na pewno każda babcia ma kolekcję swoich talerzyków … i to zazwyczaj przypadkowych, które pozostały po rodzinnych pamiątkach. Dlaczego, idąc śladami babci, nie uzupełnić jej nową porcelaną, ale w pojedynczych wzorach?

Moja babcia ma kilka talerzy poza kompletem. Druga babcia, miała takie talerzyki od pokoleń i pamiętam, jak opowiadała mi o nich historie. Teraz mam je ja.

>>>  zobacz propozycje

porcelana_ilustrowana_1e
szkic_las2
szkic_las2

nie znalazłeś prezentu?

szkic_las2