fbpx

 nie potrzebujesz złotej rybki aby odmienić swój dom …  zaczaruj go detalem

szkic_las
DOM_move
WZOR_1

O.LALA . . .

home made for home

tworzymy przedmioty domowego użytku, które umilą Ci czas spędzony w czterech ścianach. Lubimy spełniać marzenia, a nasze produkty w naszym sklepie są tego efektem.
Rozgość się … 
gora_rys

podobno życie jest podróżą,

która zawsze prowadzi do domu … 

szkic_las
 •  

  Natalia

   dociera do mnie ślicznie zapakowana paczuszka… z dodatkową filiżanką ze spodeczkiem jako gratis dla ozdrowieńca. Olu, to było cudownie miłe i ogrzewające serce! Dziękuję bardzo raz jeszcze!

 •  

  Ania

  obecnie zachwycam się każdą zakupioną rzeczą i znalazłam pierwsze w tym roku kasztany 

 •  

  Ewa

  Jak otworzyłam paczkę, to wydało mi się pięknie. Ale jak przeczytałam opis sytuacji, to po prostu rozpłynęłam się … : – )

 • Zuzanna

  Piękne projekty z duszą i przesłaniem. Zamówiłam karteczki, które zostały specjalnie dla mnie spersonalizowane. Mimo presji czasu wszystko zostało pięknie przygotowane, przesłane i spełniło swoje zadanie. Świetne doświadczenie godne powtórzenia i polecenia.

 • Wojtek

  Piękne produkty, których historię aż chce się odkrywać! Zapakowane pięknie i z miłym słowem! Zdecydowanie polecam!

 • Dorota

  Kartki i kubki są po prostu piękne, jestem zauroczona wzorami domków świetny kontakt, szybka wysyłka, produkty bezpiecznie i bardzo ładnie zapakowane. Na pewno wrócę po więcej!

 • Ola

  piękniejszej pościeli nie mogłam sobie wymarzyć, a jaka ona jest w dotyku milutka, ta grafika no i zapakowanie paczki. Nawet sobie nie wyobrażasz, jaką radość mi sprawiła ta przesyłka dzisiaj, pięknie dziękuję ❤️

spersonalizowana ilustracja "twój domek " czyli krok po kroku jak zamówić spersonalizowaną ilustrację

co to znaczy dobry sen ... poznajcie naszą pościel i posłuchaj rad, jak dobrze się wyspać

CO U NAS SŁYCHAĆ? czyli jak wygląda życie od kuchni O.LALAdesigns

stempel_m

BĄDŹMY W KONTAKCIE

zostaw do siebie kontakt, a nigdy nie przegapisz nowych produktów czy domkowych historii. Czasem otrzymasz mały prezent lub inny drobiazg, ale przede wszystkim jako pierwszy dowiesz się co w trawie piszczy

zapisz się do newslettera!